"РБ Лейпциг" переміг "Шальке" та одноосібно очолив турнірну таблицю

3 грудня 2016 Читать на русском

В 13 турі Бундесліги "бики" у важкому матчі подужали суперників з Гельзенкірхена – 2:1.

М’ячами за господарів відзначилися Вернер і Колашинац (автогол).

До матчу з "Шальке" сенсаційний "Лейпциг", як для новачка чемпіонату, встановив кілька рекордів: команда не програла в 12 матчах та здобула сім перемог поспіль!

Перемога господарів в матчі проти команди Вайнцирля виводила би "биків" в одноосібні лідери Бундесліги.

На другій хвилині воротар "кобальтових" Ральф Ферманн позбавив Тімо Вернера гольової можливості, або ж інакше кажучи, вчинив фол останньої надії. Арбітр відразу вказав на "позначку" та показав порушнику футбольних правил жовту картку. Вернер чітко пробив під штангу – 1:0. На 32 хвилині Колашинац, добивши м’яча в сітку після сейва Петера Гулачі, зрівняв рахунок.

На старті другого тайму боснієць перетворився з героя Гельзенкірхена на антигероя. Сеад головою, наче топ-нападник, з кількох метрів розстріляв власну "брамку". Ральф Ферманн тільки розгублено закліпав очима та розвів руками.

Наш Євген Коноплянка з’явився на полі на 81 хвилині, замінивши Бенталеба.

Отож, "Лейпциг" набирає 33 бали, очолюючи турнірну таблицю. У "кобальтових" налічується 17 очок та восьме місце.

В 14 турі "бики" спробують підняти на роги "Інгольштадт", "Шальке" матиме рандеву з "Байєром".