ПСЖ вперше за сім турів втратив очки

7 листопада 2011 Читать на русском

Після шести поспіль перемог у чемпіонаті Франції "Парі Сен-Жермен" втратив очки в виїзному поєдинку проти "Бордо".

Господарі зуміли оговтатися після пропущеного швидкого голу. На десятій хвилині ворота жирондинців головою вразив Сіссоко. Вже за три хвилини - рахунок знову рівний. "Бордо" також організував взяття воріт із повітря.

Власне, прізвище на табло вписав Гюффран. Надалі ближчими до перемоги були господарі. Ще в першому таймі небезпечно здалеку вистрелив Плашил. А після перерви парижани ледь не забили самі собі. Сахо міг стати автором автоголу. В підсумку - нічия 1:1. "Бордо" три місяці не знає поразок на своєму полі. ПСЖ стільки ж не програє взагалі.

У жодному в матчів тринадцятого туру не змогли перемогти гості. На власному полі тріумфували "Лор'ян", "Марсель", "Нансі", "Сошо", "Осер" і "Кан". Мирові зафіксовані в Ліллі, Рені та Сент-Етьєні.

"Парі Сен-Жермен" не лише залишився на вершині турнірної таблиці, але й зберіг власну перевагу над найближчими конкурентами. "Монпельє", "Лілль" і "Ліон" також утратили очки. Здобувши третю перемогу поспіль, усе ближче до лідерів "Марсель".