ПСЖ у меншості врятував нічию з Сент-Етьєном – "зелені" не забили пенальті через підказку Мбаппе

6 квітня 2018 Читать на русском

У 32 турі чемпіонату Франції ПСЖ на виїзді зіграв унічию із Сент-Етьєном – 1:1. Парижани 50 хвилин ігрового часу грали у меншості.

Рахунок у зустрічі відкрив Ремі Кабелля. Гравцю вдалось заштовхати м'яч у сітку воріт суперника після метушні у штрафному майданчику.

Однак трохи пізніше Кабелля кусав лікті, адже втратив чудовий шанс подвоїти перевагу Сент-Етьєна. Ремі не реалізував пенальті. Альфонс Ареола скористався підказкою Кіліана Мбаппе, щоб відбити удар. Мбаппе чомусь знав, куди пробиватиме Кабелля, і активно сигналізував про це своєму голкіперу.

Шанси Сент-Етьєна на успіх збільшились після вилучення Пріснеля Кімпембе. Захисник ПСЖ отримав другу жовту картку за підкат ззаду.

Сент-Етьєн – ПСЖ: Кавані здійснив фантастичний промах у порожні ворота

Однак лідер чемпіонату Франції все ж таки зміг вирвати нічию. І трапилось це у дуже драматичному стилі на 90+1 хвилині матчу. Досвідчений Матьє Дебюші не встиг підлаштуватись під м'яч після навісу Томаса Меньє та зрізав круглого в свої ворота.

До слова, саме Дебюші асистував Кабелля під час першого гола.

Таким чином, ПСЖ продовжує лідирувати у чемпіонаті з 84 очками. Сент-Етьєн перебуває у середині турнірної таблиці.