ПСЖ не програє 30 матчів у всіх турнірах

28 жовтня 2013 Читать на русском

Парижани підпускають суперників. ПСЖ втратив одноосібне лідерство у чемпіонаті Франції, не зумівши у рамках 11 туру здолати "Сент-Етьєн".

Утім зважаючи на сценарій розвитку подій навіть нічия у цій зустрічі стала для підопічних Лорана Блана позитивним підсумком. Господарі одразу взялися демонструвати те, що вони не бояться зіркових гостей, і відкрили рахунок на 18 хвилині стараннями Корньє. А вже на старті другого тайму Амума подвоїв перевагу "Сент-Етьєна". Хтозна, як би закінчився матч, якби на 59 хвилині Лемуан не побачив перед собою другу жовту картку.

ПСЖ практично миттєво скористався чисельною перевагою. Сьомий гол в сезоні забив Едінсон Кавані. Врятувати для гостей нічию вже у доданий час вдалося Матюйді - 2:2. Цей гол допоміг парижанам продовжити свою безпрограшну серію у усіх турнірах уже до 30 матчів.

Відтак тепер на верхівці турнірної таблиці чемпіонату Франції двовладдя. По 25 очок у ПСЖ та "Монако". Лише на два очка від дуету багатіїв відстає "Лілль".