ПСЖ феєрично розгромив Ренн у Кубку Франції: по дублю оформили Неймар, Мбаппе та Ді Марія

8 січня 2018 Читать на русском

У 1/32 фіналу Кубка Франції Ренн на своєму полі зазнав розгромної поразки 1:6 від ПСЖ.

Ще до перерви парижани забезпечили собі перевагу в чотири голи. Окрім дубля Неймара, м'ячі забивали Кіліан Мбаппе та Анхель Ді Марія.

На початку другого тайму Ренн створив кілька непоганих нагод, але скоротити відставання господарі поля змогли лише з пенальті після потрапляння м'яча в руку Томасу Меньє. Після цього Ді Марія та Мбаппе по черзі довершили розгром Ренна.

Додамо, що Едінсон Кавані не потрапив у заявку на матч, адже пропустив перші два тренування команди у новому році без поважної причини.