Продовження тривалої серії без перемог підопічних Шарана у відеоогляді гри Минай – Оболонь – 0:1

1 жовтня 2023 Читать на русском

Оболонь переграла Минай у поєдинку 9-го туру УПЛ. Дивіться відео гола та огляд зустрічі Минай – Оболонь на "Футбол 24".

Оболонь могла повести в рахунку вже на 5 хвилині, але Приймак після подачі кутового пробив головою прямісінько у воротаря. Минай відповів спробою Твердохліба з-за меж штрафного, але не влучно.

Оболонь втримала мінімальну перемогу над Минаєм – голкіпер "поховав" закарпатців, але міг забити з кутового

Далі небезпечних моментів стало значно менше. Минай створив найкращу свою нагоду на 75 хвилині: Твердохліб пасом знайшов Корабліна у штрафному, а той у дотик пробив під поперечку – Рибка перевів через поперечку. Оболонь відповіла голом – Бандура зіграв на виході, але перевів м'яч прямо на голову Таранусі. Цей гол став єдиним у зустрічі.

Таким чином, Минай не може перемогти вже у 10 матчах поспіль (з урахуванням поразки в Кубку України). Оболонь набрала 9 пунктів та піднялась на 10 сходинку.