Приниження з брутальним вилученням і феєрією екс-гравців Барселони у відеоогляді матчу Сельта – Алавес – 6:0

21 червня 2020 Читать на русском

Сельта розбила Алавес (6:0) в матчі 30 туру Прімери. Дивіться відео голів та головних моментів зустрічі.

Галісійці двічі встигли забити до 20 хвилини, а в середині тайму Агіррегабірія підписав партнерам вирок – бездумний стрибок прямою ногою в суперника і червона. Перед свистком на перерву Рафінья зробив дубль – 4:0.

Сельта вдома зганьбила Алавес: 30-й тур Ла Ліги, неділя

Сельта довго не хотіла добивати суперника у другій половині, однак "джокери" Міна і Ноліто все ж забили під завісу зустрічі. До слова, чотири з шести м'ячів Сельти в активі екс-гравців Барселони – Мурільйо, Рафінья (дубль) і Ноліто, який лише кілька днів тому повернувся на Балаїдос із Севільї.