Прімера, 5 тур. Ноліто допоміг "Сельті" знищити "Барселону"

23 вересня 2015 Читать на русском

Відбулися перші матчі другого ігрового дня іспанської Прімери, найгучнішим серед яких був поєдинок між "Сельтою" та "Барселоною".

В рамках 5-го туру Прімери на "Балаїдосі" "кельти" приймали "каталонців". Гра завершилася розгромною перемогою господарів із рахунком 3:0. "Сельта" приголомшила "Барсу" вже на 26 хвилині – відзначився Ноліто, якого так хоче іспанський гранд. За 4 хвилини Мануель вже асистував на Яспаса. А на 56 хвилині Яго забив вдруге, і знову після передачі Ноліто.

"Кельти" повністю знищили "католонців" та майже протягом всього матчу володіли відчутною перевагою, а останні хвилини перетворилися на цілковите знущання. "Іншопланетяни" своєю чергою нічого суттєвого не зуміли створити біля воріт суперника, а врешті  моментів рятував клуб із Віго Альварес і захист.

Наприкінці зустрічі Неймар все ж відквитав 1 м’яч, однак за 3 хвилини Гвідетті, який вийшов саме замість Аспаса, відновив перевагу "Сельти" у 3 м’ячі.

В решті матчів "Райо" в більшості здолав хіхонський "Спортінг" , а "Ейбар" не втримав перемогу над «Леванте»