Прімера, 4 тур. Бойовик в Сан-Себастьяні

20 вересня 2015 Читать на русском

Вилучення та 5 голів - так завершився матч 4 туру іспанської Прімери між "Реал Сосьєдадом" та "Еспаньйолом".

В 4 турі Прімери на "Аноеті" "Реал Сосьєдад" приймав "Еспаньйол". Гра завершилась із рахунком 3:2 на користь гостей. Щоправда першими відкрили рахунок господарі - на 20 хвилині гол до свого активу записав Агірретче. Однак наприкінці першої половини вилучення отримав Рульї, а за мить голом з пенальті відзначився Морено.

Проте все найцікавіше відбулося в другому таймі. Спочатку "папуг" вивів вперед Роко. І все, здавалось б, йшло до перемоги барселонців. Проте спочатку Жонатас здійснив справжній подвиг - вийшов на заміну та практично одразу зрівняв рахунок. А вже наприкінці гри Перес все ж вирвав перемогу для "Еспаньйола".

Відтак така нервова вікторія виводить "папуг" на 8 місце, а підопічні Девіда Мойеса продовжують залишатись на дні турнірної таблиці.