Повторення "вічного" рекорду та ефектне вітання для Лєвандовскі у відеоогляді матчу Фрайбург – Баварія – 2:2

15 травня 2021 Читать на русском

Баварія не змогла обіграти Фрайбург у поєдинку 33-го туру Бундесліги. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів матчу на Футбол 24.

Баварія очікувано вийшла вперед завдяки голу Лєвандовскі – Мюллєр заробив пенальті, а Роберт впевнено його реалізував. Цей гол став 40-м для поляка у поточному сезоні Бундесліги – таким чином, він повторив рекорд Герда Мюллєра, якому присвятив своє святкування. Баварія ж влаштувала коридор для Лєвандовскі, аби привітати свого бомбардира.

Лєвандовскі повторив "вічний" рекорд, Шальке дивом вбив мрію Айнтрахта, Вердер драматично летить у прірву

Втім, Гульде вже за 3 хвилини зрівняв рахунок. У першій половині команди більше не забивали, а от по перерві мюнхенці забили двічі: гол Гнабрі з класної передачі Сане скасували, а от за 3 хвилини Лерой забив м'яч за всіма правилами. Але втримати перемогу не вдалось – Гантер на 81 хвилині врятував нічию. Таким чином, Баварія набрала 75 очок, а Фрайбург з 45 пунктами залишився десятим.