Посвята Паредеса в "клуб далекобійників" у відеоогляді матчу Ювентус – Лечче – 2:1

4 травня 2023 Читать на русском

Ювентус обіграв Лечче в матчі 33 туру Серії А з рахунком 2:1. Дивіться голи та огляд матчу на Футбол 24.

Ювентус здобув важку перемогу в домашньому матчі з Лечче, і вкотре – завдяки прямому удару зі штрафного. Після того, як у цьому сезоні подібним чином вже забивали Душан Влаховіч (у ворота Роми) та Аркадіуш Мілік (у ворота Спеції та Кремонезе), тепер прямим ударом зі штрафного відзначився ще й Леандро Паредес.

Серія А: Ювентус нарешті переміг, Аталанта тимчасово(?) в Лізі чемпіонів, хет-трик історичного рекордсмена

Тепер туринський клуб лідирує за кількістю голів після прямих ударів зі штрафних у всіх топ-5 європейських чемпіонатах. Ювентус і Лор'ян – два клуби з топ-5, три різні гравці яких забили хоча б один м'яч зі штрафного в цьому сезоні. Про це інформує Opta.

Також Opta повідомила про те, що Влаховіч перервав свою гольову засуху в Серії А. Сербський форвард не відзначався до сьогодні 773 хвилини.