Камбек Шахтаря у доданий час у відеоогляді матчу з Копером – 2:2

27 січня 2023 Читать на русском

"Гірники" у другому спарингу розійшлись миром з представником чемпіонату Словенії. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Товариський матч

Шахтар (Україна) – Копер (Словенія) – 2:2

Голи: Петряк, 15, Назарина, 90+2 – Очієнг, 13, Едомвоньї, 64

Нереалізований пенальті: Осуджи, 55 (Копер)

Шахтар ефектно вирвав нічию у другому матчі – жахіття захисника, старий герой знову з гольовою дією, дива Трубіна

Криськів міг виводити Шахтар вперед вже на перших хвилинах – удар з розвороту потягнув кіпер. За трохи Зубков закручував у дальній кут – трохи неточно. Словенці огризнулись голом: Едомвоньї протягнув м'яч лівим флангом і прострілив у центр штрафного – Очієнг замкнув у порожні ворота. Петряк вже за 2 хвилини головою результативно замкнув навіс Бондаренка. До кінця тайму команди обмінялись декількома моментами, але пішли на перерву за рахунку 1:1.

Після відпочинку арбітр призначив пенальті у ворота Шахтаря (м'яч влучив у руку Козіку). Трубін зумів відбити удар з позначки і зреагувати на добивання. На 60-й хвилині замість нього вийшов Пятов і майже одразу пропустив – Едомвоньї пробив у правий кут воріт. Врятуватись "гірники" змогли лише у доданий час – Назарина зі штрафного перекинув м'яч через стінку, без шансів для голкіпера.

Наступний спаринг Шахтар проведе у вівторок, 31 січня, проти болгарського Лудогорця.

"Господи, краще вже загинути, ніж далі мерзнути": ультрас Шахтаря – від махачу до війни, "Бєркут-Бєркут" і нікчеми з РФ