Португалія та Ісландія не виявили сильнішого

14 червня 2016 Читать на русском

Збірна Португалії у рамках матчу 1 туру Євро-2016 зіграла внічию 1:1 з Ісландією.

У першому таймі, на диво, активніше почали ісландці. Вони раз за разом турбували Патрісіу своїми фірмовими атаками: навісами з флангу в боротьбу на другий поверх. Однак вже до середини першої половини гри португальці забрали у суперників м'яч та почали організовувати свої наступи. Якщо у першому епізоді Нані втратив свій шанс, то вже у другому забив, на всі сто скориставшись розгубленістю захисників під час прострільної передачі Гомеша.

По перерві Ісландія здивувала, адже одразу відновила паритет у зустрічі. Б'ярнасон елегантно розстріляв голкіпера після чергового навісу з краю поля. Провина лежить на захиснику Вієріньї, який у своєму карному майданчику "відпустив" суперника на цілих чотири метри від своєї опіки. Решту часу Португалія грала першим номером, створюючи свої моменти. Контратаки Ісландії також були небезпечними, але воротарі у цей вечір більше м'ячів не пропускали.