Фатальна поразка чемпіона Ліги націй у відеоогляді матчу Португалія – Франція – 0:1

15 листопада 2020 Читать на русском

Португалія поступилася Франції у матчі 5-го туру дивізіону А Ліги націй. Дивіться відео гола та огляд матчу Португалія – Франція на Футбол 24.

Суперники очолювали групу А3, тому саме цей матч визначав володаря путівки в плей-офф. У першому таймі було достатньо моментів біля обох воріт, але забити бодай один м'яч не вдалося. Все вирішила друга половина.

Португалія – Франція: скромний герой ховає шанси Роналду та Ко на захист титулу Ліги націй, Грізманн набирає оберти

На 53 хвилині Рабйо пробив з доволі гострого кута, а Канте вдало зіграв на підбиранні. Рідкісного гола хавбека Челсі вистачило для мінімальної перемоги над Португалією. 0:1 – команда Дешама гратиме у плей-офф, а Роналду й компанія складають повноваження чинного чемпіона Ліги націй.