Португалія – Мексика – 2:1 – Відео голів і огляд матчу

2 липня 2017 Читать на русском

Португалія вирвала 3-є місце на Кубку Конфедерацій-2017 з-під носа Мексики. Дивіться відео голів та огляд матчу Португалія – Мексика.

Португалія обіграла Мексику завдяки голу Пепе в стилі Златана Ібрагімовіча, який перевів гру в овертаймі, та пенальті від Адріена Сілви.

На початку другого тайму Желсон Мартінш з хорошої позиції не влучив в ближній кут. Відразу після цього змарнованого португальцями моменту Чічаріто прострілив в штрафний суперника. Сфера влучила у Луїша Нету та закотилася у ворота – 1:0.

Розпочинаючи з хвилини 75 європейці все менше і менше розпочали загрожувати воротам Очоа. Здавалося, Мексика вистоїть основний час та візьме "бронзу", як на 90+1 хвилині Пепе класним ударом замкнув флангову передачу Куарежми!

Наприкінці третього тайму арбітр угледів фол Лаюна проти Мартінша – знову пенальті. На цей раз з "позначки" пробив інший Сілва, Адріен – 2:1 на користь хлопців Сантуша.