Попри асист Бутка, "Амкар" мінімально поступився "Спартаку"

12 березня 2016 Читать на русском

В матчі 20 туру російської Прем'єр-ліги московський "Спартак" на "Откритіє Арені" приймав пермський "Амкар".

Гра завершилась мінімальною перемогою господарів - 2:1. Першими відкрили рахунок саме перм'яки, і зробили це після прекрасної гольової передачі від українця Богдана Бутка, який вийшов зі старту та провів на полі всі 90 хвилин - на 36 хвилині гол до свого активу записав Комолов.

Все йшло до перемоги "Амкара", проте майже перед самим фінальним свистком "червоно-білі" не лише зуміли вийти вперед, а й вирвали перемогу. У складі господарів відзначалися Зе Луїш (82 хвилина) та Промес з пенальті (87 хвилина).

Додамо, що інший українець Олег Міщенко весь матч провів на лаві запасних.

Відтак, після такого результату "Спартак" займає 3 сходинку з 33 очками в активі, а "Амкар" поки йде 10-м - 23 пункти.

Росія. Прем'єр-ліга. 20 тур

"Спартак" - "Амкар" - 2:1

Голи: Зе Луїш, 82, Промес, 87 (пенальті) - Комолов, 36

Склади команд:

"Спартак":
Ребров (к), Макєєв, Гранат, Боккетті, Д. Комбаров, Глушаков (Зуєв, 75), Ромуло, Зотов, Попов (Ананідзе, 65), Промес, Мельгарехо (Зе Луїш, 46)

"Амкар": Селіхов, Бутко, Занєв, Бєлоруков, Зайцев, Балановіч, Гол, Йовічіч (Джикія, 60), Комолов, Пеєв (Шаваєв, 64), Прудніков (Дайк, 81)