Польщі вдалось вирвати історичну перемогу у Північної Ірландії

12 червня 2016 Читать на русском

У першому матчі групи C на Євро-2016 Польща на стадіоні "Альянц Рів'єра" перемогла Північну Ірландію з рахунком 1:0.

Команди грали прогнозовано: Польща більше володіла м'ячем і атакувала, а Північна Ірландія оборонялась великими силами. Поляки створили кілька небезпечних моментів у першому таймі зусиллями Капустки. Північноірландці ж не спромоглися завдати жодного удару по воротах суперника за весь тайм, повторивши антирекорд Євро-2000.

Щільну оборону острів'ян поляки змогли пробити на початку другого тайму. Результативний удар з лінії карної зони завдав Мілік після зручної передачі Блащиковскі. Таким чином Мілік став наймолодшим футболістом Польщі, який забивав на чемпіонатах Європи.

Ірландія майже не огризалась до останньої хвилини, але нерідко пропускала небезпечні випади поляків.

Польща впевнено довела матч до завершення, здобувши першу перемогу на Євро в своїй історії.

Відтак, Польща очолила квартет C перед протистоянням з Німеччиною, яке відбудеться 16 червня.