Польща – Україна – 2:0 – відео голів та огляд матчу

11 листопада 2020 Читать на русском

Збірна України програла товариський матч Польщі. Дивіться відео голів і огляд поєдинку Польща – Україна на "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Вже на 12 хвилині Андрій Ярмоленко заробив пенальті, однак не зміг реалізувати його – стійка. Збірна України продовжувала домінувати, але суперник скористався грубою помилкою Луніна. Голкіпер "синьо-жовтих" необачно вийшов за межі карного майданчика, і Пйонтек не пробачив.

Польща обіграла Україну в товариському матчі без логіки – подарунки Ярмоленка і Луніна стали вирішальними

Другий тайм склався за схожим сценарієм. Українці більше атакували, а поляки використали ледь не єдиний свій шанс. На 63 хвилині м'яч довго стрибав у карному майданчику Луніна, допоки Модер його не заспокоїв – 2:0.