Польща розписала бойову нічию з Ісландією в останньому спарингу перед Євро-2020 – легіонер Динамо провів весь матч

8 червня 2021 Читать на русском

Польща зустрічалась з ісландцями в рамках товариського поєдинку (2:2). Читайте звіт матчу на "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Товариський матч

Польща – Ісландія – 2:2

Голи: Зєлінскі, 34, Свідерскі, 88 – Гудмунссон, 26, Б'ярнанссон, 47

Усі надії на Лєвандовскі – слідом за Пйонтеком Польща втратила ще одного форварда із заявки на Євро-2020

Поляки планували потішити своїх вболівальників перед поїздкою на Євро-2020, але вже початок гри пішов не за планом господарів. Ісландці відкрили рахунок у зустрічі, а Зєлінскі до перерви зумів вирівняти становище.

Попри домінування збірної Польщі, на старті другого тайму гості знову вийшли вперед. Коли здавалось, що поразка підопічних Паулу Соузи неминуча, форвард ПАОКа Кароль Свідерскі врятував нічию.

Весь поєдинок на полі провів захисник Динамо Томаш Кендзьора, а от головна зірка поляків Роберт Лєвандовскі був замінений на 81-й хвилині. На груповому етапі Євро-2020 Польща зустрінеться зі збірними Швеції, Іспанії та Словаччини.

Євро-2020: Іспанія без лідера, скандали найкращого гравця планети, легендарний ірокез та "діти" Ібри – прев'ю групи E