Польща: Каніболоцький пропустив 4 голи від Легії, Путівцев забив за Термаліку

23 вересня 2018 Читать на русском

Відбулися матчі чемпіонату Польщі, у яких взяли участь українські гравці.

Медзь у 9 турі приймав вдома Легію. У господарів на воротах у стартовому складі вийшов український голкіпер Антон Каніболоцький. Українець пропустив 4 голи, а його команда поступилась з рахунком 1:4.

Баварія переграла Шальке та повернулася на вершину Бундесліги – Коноплянка весь матч просидів у запасі

Краковія, за яку виступає український захисник Олексій Дитятьєв, здобула першу перемогу у сезоні над Плоцьком. Український центрбек вийшов на 80 хвилині за рахунку 2:1. Після виходу українця Краковія не пропустила та навіть забила третій гол. Наразі команда Дитятьєва займає останнє місце чемпіонату Польщі.

Зінченко знову не потрапив до заявки Манчестер Сіті на матч АПЛ

У другому за силою польському дивізіоні Термаліка Путвцева зустрічалась з Хробри Глогув. Український захисник вийшов у стартовому складі та відзначився голом на 37-й хвилині. Перемогу Термаліці втримати не вдалось. Команда українця двічі пропустила та в результаті поступилась 1:2.