Покер 21-річного і гол коста-ріканця: "Арсенал" розбив "Бенфіку". ВІДЕО

2 серпня 2014 Читать на русском

У лондонському "Арсеналі" новий король голів. І це не Алексіс Санчес, який перший спадає на думку для цієї ролі.

Яя Саного, 21-річний французький страйкер з івуарійським корінням славетно розважився у матчі Кубка Емірейтс. "Гармаш" забив 4 голи, посприявши розгрому фіналіста Ліги Європи.

Перший м'яч від Саного "Бенфіка" пропустила на 26-ій, а до кінця тайму нападник, який у минулому сезоні АПЛ не забив у жодному з 8-ми матчів, оформив хет-трик. Четвертий гол Яя встановив геть непристойний результат 5:0 вже на старті другої половини.

Допомагав французу 22-річний форвард збірної Коста-Ріки Жоель Кемпбелл, що відзначився голом і асистом. А ось зірковий Алексіс Санчес вийшов на останні 17 хвилин, проте гольовий запас на ту пору лондонці вже вичерпали - у підсумку 5:1.