Погба вишуканим пасом розпочав гольову атаку Франції – момент дня на Євро-2020

16 червня 2021 Читать на русском

Хавбек збірної Франції Поль Погба у матчі проти Німеччини продемонстрував, чому має статус одного з найкращих півзахисників світу.

На 20-й хвилині першого тайму саме Погба розпочав атаку, яка завершилась взяттям воріт збірної Німеччини.

Франція – Німеччина – 1:0 – відео гола та огляд матчу

Після вкидання ауту Поль отримав м'яч і помітив вривання Лукаса Ернандеса до штрафного майданчика. Француз шведою вирізав розкішну передачу, яку УЄФА визнав найкращим моментом вчорашнього ігрового дня. Після прострілу у виконанні Ернандеса Хуммельс зрізав м'яч у власні ворота.

Нагадаємо, збірна Франції мінімально обіграла Німеччину (1:0) та посідає друге місце у групі F – раніше португальці розбили Угорщину та очолили квартет.

Франція – Німеччина: прагматичні чемпіони світу стерли прісну Бундестім, Погба – чиста магія, вирок Льову і парадокс xG