Подвійний рекорд та епічний порятунок Іспанії у відеоогляді матчу проти Грузії – 1:2

28 березня 2021 Читать на русском

Іспанія з проблемами обіграла Грузію в рамках відбору на ЧС-2022. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Господарі шокували фаворита незадовго до перерви. Грузія провела дуже класну атаку і вийшла вперед. У другому таймі Іспанія кинула всі сили на те, аби змінити ситуацію. Переможний гол вдалося забити лише у компенсований час.

Відбір на ЧС-2022: Іспанія в компенсований час дотиснула Грузію, Данія знищила Молдову, забивши 8 голів

Окрім трьох набраних очок, "Фурія Роха" встановила ще й два рекорди кваліфікаційних турнірів на чемпіонати світу. Іспанія стала першою, хто забив у 37-ми таких матчах поспіль та не програв у 65-ти.