Подвиги і драма бомбардирів ЧС у відеоогляді матчу Нідерланди – Еквадор – 1:1

25 листопада 2022 Читать на русском

Нідерланди та Еквадор поділили очки у 2 турі групового етапу ЧС. Дивіться відео голів та огляд матчу.

"Помаранчеві" вже на 6-й хвилині вийшли вперед завдяки Коді Гакпо. Форвард ПСВ відзначався голом у першому турі, а тепер потужно вліпив з лінії карного майданчика.

Еквадор присоромив Нідерланди в матчі ЧС-2022 – діамант Де Дзербі знову на висоті, Валенсія стає легендою у сльозах

Еквадор дочекався другого тайму і моменту свого бомбардира. Еннер Валенсія оформив третій гол на турнірі, вдало зігравши на добиванні. Щоправда, до кінця матчу представник Фенербахче отримав травму і покинув поле на ношах. Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1, яка нічого не гарантує обом командам, зате вибила Катар з домашнього Мундіалю.