Подарунок Маркевичу та Блохіну. "Дніпро" - "Ворскла" - 1:2. ВІДЕО

6 квітня 2013 Читать на русском

А автором гольової передачі стає Соса, який віддав пас, перебуваючи в оточенні п'ятьох гравців.

Але загалом “Ворскла” у цій грі виглядала більш, ніж пристойно. Гостя зовсім не знітилися перед більш іменитим суперником, і навіть гадки не мали грати від оборони. Гоча перший гол полтавців з листопада забив... Онджей Мазох. Причому зрізав він м'яча у власні ворота доволі красиво.

Після цього, ще у першому таймі був не зарахований гол Селезньова, однак “Дніпряни”, навіть з виходом Коноплянки на другий тайм, зуміли переграти Долганського лише на 90-й хвилині. Однак гол Джуліано став слабкою втіхою для дніпрян, адже до цього епізоду Громов вже був подвоїв перевагу гостей.

1:2 у підсумку - чергова сенсація в УПЛ, і черговий привід для гравців “Дніпра” скаржитися на необ'єктивне суддівство.

А про всі перипетії матчу Вам розповість онлайн-трансляція “Дніпро” - “Ворскла”.

“Дніпро” - “Ворскла” - 1:2 (0:1)

Гол: Джуліано, 90 - Мазух, 21 (аг.), Громов, 62