Почеттіно: Тоттенхем виглядав набагато краще за Ювентус

14 лютого 2018 Читать на русском

Головний тренер Тоттенхема Маурісіо Почеттіно прокоментував нічию 2:2 з Ювентусом у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Матч був фантастичним. Так, почали ми погано. Пропустили два швидкі голи, але показали потім неймовірний характер. Хочу привітати гравців, які відігралися з рахунку 0:2 в Турині у матчі з командою, чию оборону так складно зламати.

Ми стали більш досвідченими. В останні тижні ми говорили, що команда росте, додає в цьому плані. Перші хвилини були складними, але команда чарівно перевтілилась.

У футболі удача грає велику роль. Рахунок 1:2 – це не те саме, що 1:3. Це я про нереалізований пенальті Ігуаїна. Ми не заслуговували тоді поступатися в рахунку у два м'ячі. У першому таймі ми заслуговували більшого. Думаю, нічия нам на руку, хоча вона трохи несправедлива, адже ми виглядали набагато краще", – цитує тренера офіційний сайт УЄФА.

Ювентус – Тоттенхем – 2:2 – відео голів та огляд матчу