Північна Македонія – Україна – 2:3 – відео голів та огляд матчу

17 червня 2023 Читать на русском

Україна обіграла Північну Македонію в рамках відбору на Євро-2024. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Перший офіційний матч Сергія Реброва на чолі збірної України. Фахівець виставив той же склад, який починав проти Німеччини. Перший тайм залишився за господарями. На 31 хвилині рахунок відкрив Барді, реалізувавши пенальті за гру рукою Матвієнка. Незадовго до перерви Трубін пропустив іще раз – розкішний гол забив Ельмас.

Україна перемогла Північну Македонію у битві з п'ятьма голами – Мудрик, Циганков і ходи Реброва влаштували камбек з 0:2

У другому таймі "синьо-жовті" влаштували камбек за 5 хвилин. Спочатку Ілля Забарний замкнув подачу з кутового, а згодом Юхим Конопля зрівняв рахунок після асисту Мудрика. Ближче до завершення гри Михайло віддав ще один результативний пас – на Циганкова.