Півфіналіст ЛЧ зганьбився зі швейцарцями, Сассуоло влаштував погром в матчі з 22 голами

15 липня 2023 Читать на русском

У суботу, 15 липня, відбулося кілька товариських зустрічей. Результати та огляд матчів – в цій новині на "Футбол24".

Команда Кіке Сетьєна активно готується до старту нового сезону. Вільяреал провів товариську зустріч проти швейцарського клубу Санкт-Галлен. Нічим хорошим для іспанців матч не закінчився.

Мілан може підписати футболіста Вільяреала, від якого відмовився Тоттенхем – гравець хоче виступати в Італії

Вже на п'ятій хвилині підопічні Сентьєна пропустили перший м'яч у свої ворота. Через невеликий проміжок часу ситуація повторилася. В першому таймі Санкт-Галлен ще двічі карав Вільяреал. Гол престижу за іспанців забив Чуквуезе. По перерві команді Сентьєна переломити хід зустрічі не вдалося. Швейцарці забили ще два голи в ворота суперника. У підсумку півфіналіст Ліги чемпіонів сезону 2021/22 поступився з рахунком 1:6.

В іншому матчі Сассуоло познущалося з аматорського клубу Реал Віченца. Представник сьомого італійського дивізіону був розбитий вщент вже після першого тайму. Зустріч завершилася з неймовірним рахунком 22:0 на користь команди з Серії А. Варто відзначити, що Самуеле Мулатьєрі відзначився пента-триком.