Підніжка від легенди у відеоогляді матчу Салернітана – Мілан – 2:2

23 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Салернітана та Мілан розписали яскраву нічию у 17-му турі Серії А. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Старт матчу для "россонері" був оптимістичним. Томорі ударом головою завершив колотнечу в карному майданчику Салернітани. Втім, перед перервою 36-річний Фасіо відповів своїми вдалими діями на другому поверсі.

Мілан на останніх хвилинах врятувався від поразки Піппо Індзагі, Фіорентина піднялася у зону Ліги чемпіонів

В середині другого тайму Мілан почав "горіти" через помилку Меньяна. Француз пустив у ближній кут постріл ще одного ветерана – Антоніо Кандреви, якому також 36. Гостям вдалося врятувати лише одне очко, коли "джокер" Йовіч забив на останній хвилині основного часу. 2:2 – Піппо Індзагі з дна Серії А передав привіт головному клубу свого життя.