Перу – Данія: Шмейхель побив рекорд свого батька по тривалості сухої серії в матчах за збірну

16 червня 2018 Читать на русском

Голкіпер збірної Данії Каспер Шмейхель побив рекорд батька за тривалістю сухої серії в матчах національної команди.

Воротар збірної Данії Каспер Шмейхель побив рекорд свого батька, легендарного Петера Шмейхеля, за тривалістю сухої серії в матчах національної команди, повідомляє Squawka.

Перу – Данія: перуанець Куева не реалізував пенальті, призначений після застосування VAR

Варто відзначити, що Каспер в останній раз пропускав на 6-й хвилині другого стикового матчу за право виступити на ЧС-2018 з Ірландією (5:1), який відбувся 14 листопада 2017 року.

Голкіпер вийшов в основному складі збірної Данії на матч проти Перу і подолав планку в 471 хвилину без пропущених голів. Відзначимо, що це найкращий показник в історії національної команди.