Перша поразка Емері в АПЛ після повернення у відеоогляді поєдинку Астон Вілла – Ліверпуль – 1:3

27 грудня 2022 Читать на русском

Ліверпуль впевнено переміг Астон Віллу в поєдинку 17-го туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд поєдинку Астон Вілла – Ліверпуль на "Футбол 24".

Ліверпуль повів в рахунку вже на 5 хвилині. Александер-Арнольд шикарним пасом закинув на Робертсона, який, своєю чергою, вивів Салаха на порожні ворота. Матіп подвоїв перевагу, але гол скасували через офсайд. Перед перервою ван Дейк забив легально – Салах асистував центрбеку.

Ліверпуль завдав Емері першої поразки в АПЛ – Де Дзербі знову на коні, черговий провал Дарвіна, топ Мітровіча і Ньюкасла

На старті другого тайму Воткінс відзначився забитим м'ячем, але його скасували. Втім, нападник не залишився без гола, відзначившись на 59 хвилині. Мерсисайдці поставили крапку на 81 хвилині, забив дебютант команди Байчетіч.