Перша ліга: Металіст 1925 оформив вихід до УПЛ, Верес познущався з Авангарда, несподівана поразка Чорноморця

5 червня 2021 Читать на русском

Відбулись суботні поєдинки у рамках 29-го туру Першої ліги. Читайте звіт про матчі на "Футбол 24".

Перша ліга 2020/21, 29-й тур

Верес – Авангард – 5:1

Голи: Сергійчук, 8, Бородай, 15, (аг.), Дахновський, 22, Петько, 61, Шестаков, 81 – Похитайло, 88

Гол: Островський, 55

Верес у першому поєдинку ігрового дня знищив Авангард. Результат було здобуто вже до 22 хвилини завдяки голам Сергійчука та Дахновського та автоголу Бородая. Петько та Шестаков добили суперника по перерві, а Похитайло відповів голом престижу під завісу зустрічі.

Верес знайшов стадіон для домашніх матчів УПЛ

Металіст 1925 розбив Кремінь та оформив третю путівку до УПЛ. Тут також перемога була здобута ще до перерви завдяки голам Блажка, Батюшина та Голодюка. А у другій половині Батюшин встановив остаточний рахунок.

А найближчі переслідувачі харків'ян – Миколаїв та Агробізнес – синхронно програли та втратили надію на вихід до Прем'єр-ліги. "Корабели" мінімально поступились Поліссю (0:1), а Агробізнес програли тернопільській Ниві через автогол Когута.

Чорноморець же несподівано зазнав фіаско у зустрічі з Альянсом. Перша половина пройшла без голів, а у другому таймі одесити пропустили від Ярошенка та Шарая.