Перша ліга: СК Дніпро-1 сенсаційно поступився Оболонь-Бровару, Рух драматично врятувався з Авангардом

15 вересня 2018 Читать на русском

У матчі 9 туру Першої ліги лідер таблиці СК Дніпро-1 несподівано вдома втратив очки з київським клубом Оболонь-Бровар, кропивницька Зірка вчергове поступилась, Авангард втратив перемогу над Рухом у драматичному матчі.

У матчі 9 туру Першої ліги СК Дніпро-1 вдома приймав столичну Оболонь-Бровар. Усі голи були забиті в другому таймі. Протягом 4 хвилин "пивоварам" вдалось приголомшити дніпрян м'ячами Шишки та Семенка, пізніше Куліш ударом з пенальті скоротив відставання, але Ткач, також реалізувавши 11-метровий, "добив" господарів.

Зірка зустрічалась із ковалівським Колосом, який веде боротьбу за УПЛ. Завдяки голам Поздєєва та Бондаренка клуб із київської області здобув чергову перемогу, а клуб з Кропивницького вчергове програв.

Рух з Винників вдома у бойовому матчі, поступаючись 1:3, фантастично врятувався проти краматорського Авангарда. Героєм зустрічі став Микола Буй, який забив на 88-й хвилині зустрічі.