Перша ліга: Нива Тернопіль переграла Гірник-Спорт, обірвавши безпрограшну серію суперника

19 листопада 2021 Читать на русском

Тернопільська Нива на виїзді розібралася з Гірник-Спортом в 19-му турі Першої ліги.

Перша ліга, 19 тур

Гірник-Спорт – Нива Тернопіль – 0:2

Голи: Вовченко, 12, Бичек, 65

На момент початку гри Гірник-Спорт випереджав Ниву на 3 очки, а безпрограшна серія команди з Горішніх Плавнів налічувала 9 поєдинків. Відповідно, господарі небезпідставно вважалися фаворитом, але все пішло не за їхнім планом.

Перша ліга: Полісся впевнено здолало ВПК-Агро

Гості забили швидкий гол – на 12-й хвилині Семен Вовченко ударом головою після подачі кутового класно перекинув кіпера. М'яч влетів у верхній кут. Класно зорієнтувався захисник Ниви, у дотик піймавши відскок від газону. Другий гол футболісти з Тернополя забили на 65-й хвилині – Бичек теж головою спрямував м'яч у сітку, замкнувши навіс з лівого флангу.

Гірник-Спорт тут же міг скоротити відставання, але змарнував свій момент. У підсумку, 0:2 – перемога Ниви. Команда Андрія Купцова набрала 26 очок, наздогнавши Гірник-Спорт. Команди ділять 6-7 місця.

"На будинках шрами від куль, а в Зеніці була різанина": він забивав Шахтарю і грав у Боснії – тут розпочинав Даріо Срна