Перша ліга: Карпати на "городі" здолали Поділля, Металіст втратив перемогу на останніх секундахbomb

18 листопада 2023 Читать на русском

У суботу, 18 листопада, стартував 17-й тур чемпіонату України в Першій лізі. Рахунки і огляд матчів групи А – в цій новині на "Футбол 24".

Голи: Бороденко, 18, 45+1, Галадей, 40 (пен), Гатала, 62 (пен) – Вагін, 9

Євро-2024, відбір: Албанія оформила вихід у фінальну стадію – гол лідера Карпат зберіг Молдові шанси на друге місце

Хмельницьке Поділля приймало Карпати на полі, яке місцями нагадувало город. На складному газоні командам було важко продемонструвати свою найкращу гру. На 16-й хвилині могли забивати господарі, але Кожухар врятував львів'ян після виходу віч-на-віч. Карпати відповіли ударом Невеса, з яким впорався Непогодов. По суті, це й усе в першому таймі. По перерві "леви" все ж забили – успіх приніс кутовий. На 49-й хвилині відзначився Векляк, який замкнув навіс Саківа.

Костенко подвоїв перевагу Карпат, але гол скасували через офсайд. У підсумку, гол Векляка став став єдиним, хоча на останніх секундах Кожухар врятував "левів" після удару Задої. 0:1 – Карпати набрали 42 очки і очолюють групу А. В Агробізнеса 29 балів.

В інших поєдинках Агробізнес розібрався з Буковиною (3:0) і втримує друге місце. Металіст на останніх секундах втратив перемогу над Нивою Бузова. Харків'яни не змогли піднятися з останнього місця і обійти Хуст, який зазнав розгрому в Тернополі. Був ще один матч, який не виявив переможця – Епіцентр і Прикарпаття поділили очки.

"Коли Димінський заїжджав на базу, всі дихали через раз": вижив у Павлова і під обстрілом танка, головою оформив покер