Перфоманс Доку та протистояння Холанда і Забарного у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Борнмут – 6:1

4 листопада 2023 Читать на русском

Манчестер Сіті каменя на камені не залишив від Борнмута, за який виступає Ілля Забарний. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Манчестер Сіті довго не міг забити – Доку на 30 хвилині обігрався у стінку з Родрі та легко переграв Раду. А вже на 37-й хвилині "містяни" вели з рахунком 3:0. Спочатку Доку на правому фланзі розхитав захисників та знайшов Бернарду в центрі, який легко забив, а потім бельгієць влучив у спину Аканджі, від якого м'яч і опинився у сітці.

Манчестер Сіті розгромив Борнмут – Забарний травмував Холанда, у Гвардіоли з'являється новий Мессі з 4 асистами

Холанд же не вийшов на другий тайм, що не завадило Сіті добити суперника. Доку ще двічі асистував – Фодену і Бернарду Сілві (особливо класним вийшов гол португальця, забитий в стилі Мессі). Сіністерра один м'яч зумів відіграти, а крапку в грі поставив Аке з прострілу Бобба.