Переможний гол Роналду в компенсований час у відеоогляді матчу Ювентус – Дженоа – 2:1

31 жовтня 2019 Читать на русском

Ювентус мінімально переграв Дженоа завдяки голу Роналду на останніх хвилинах гри. Дивіться відео голів та огляд матчу Ювентус – Дженоа.

Рахунок в матчі відкрив Бонуччі на 36 хвилині, проте Куаме до перерви вирівняв становище. Другий тайм розпочався з двох вилучень у складі Дженоа. Ближче до кінця матчу Рабйо також побачив перед собою червону картку. А вирішальний гол забив Роналду з пенальті на 6 компенсованій хвилині.

Ювентус вирвав перемогу в Дженоа, Рома розгромила Удінезе, Шахов віддав перший асист: 10-й тур Серії А, середа

Таким чином, Ювентус втримує першу сходинку чемпіонату Італії, Дженоа з 8 пунктами розташувався на 17 місці.