Переможна хода півфіналіста Євро-2020 у відеоогляді Данія – Ізраїль – 5:0

8 вересня 2021 Читать на русском

Збірна Данії продовжує обігрувати суперників у групі F – цього разу від скандинавів постраждав Ізраїль. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів поєдинку Данія – Ізраїль на "Футбол 24".

Рахунок відкрив ізраїльтянин Захаві на 10 хвилині, проте арбітр скасував взяття воріт через положення поза грою. А от Юсуф Поульсен на 28 хвилині забив уже за всіма правилами, добивши м'яч у ворота. Дуже швидко К'яер подвоїв перевагу данців, а Сков Ольсен оформив розгром перед перервою. А в другому таймі Ділейні та Корнеліус остаточно декласували суперника.

ЧС-2022, відбір: Португалія без Роналду вийшла в одноосібні лідери, Данія продовжила серію сухих перемог, ганьба Молдови

Таким чином, Данія продовжила свою серію перемог у кваліфікації до Чемпіонату світу – в активі скандинавів 18 очок після 6 турів, а різниця м'ячів – 22:0.