Переможна гармата Челядіна у відеоогляді матчу Ворскла – АІК – 3:2

22 липня 2022 Читать на русском

Ворскла перестріляла АІК у першому матчі 2 раунду кваліфікації ЛК. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Початок феєрії поклав Степанюк, який головою замкнув силову подачу з флангу. Через 9 хвилин АІК відігрався, коли Стефанеллі дозволили уникнути офсайду і двічі розстріляти Різника. До перерви команди ще раз обмінялися голами – Козиренку та Ларссону вдалися хороші удари поблизу лінії карного майданчика.

Ворскла перемогла АІК у матчі кваліфікації Ліги конференцій з п'ятьма голами – шедевр Челядіна прикрасив дебют Скрипника

Перемогу Ворсклі приніс 22-річний Челядін. Артем протягнув м'яч з центра поля і могутнім дальнім ударом вколотив м'яч у праву дев'ятку – 3:2. За 6 днів, 27 липня команди на цьому ж стадіоні зійдуться знову і визначать переможця дуелі.