Перемога імені Маркетті. "Болонья" - "Лаціо" - 0:2. ВІДЕО

24 жовтня 2011 Читать на русском

Як не старалися господарі перемогти, проте вони навіть не зуміли відзначитися голом. А "винен" у цьому голкіпер "Лаціо" Фереріко Маркетті.

Хоча захист “орлів” у цьому матчі, м'яко кажучи, не вражав, голкіпер гостей неодноразово якимось неймовірним чином реагував на удари ді Вайо та компанії.

Натомість його колега по той бік поля Федеріко Альярді у двох випадках продемонструвати дива реакції не встиг. Спочатку він пропустив на 23-й хвилині автогол від Аквафрески, а на початку другого тайму Лулич, після передачі Сіссе, зробив рахунок для підопічних Еду Рейї більш комфортним. 0:2 - "Лаціо" після звітного туру підіймається на другу сходинку.

“Болонья” - “Лаціо” - 1:2 (0:1)

Голи: Аквафреска, 23 (аг), Лулич, 48

Попередження: Черубін, 22, Рамірес, 71, Пульцетті, 82, Хіменес, 85 — Діас, 34, Б'ява, 44, Лулич, 87

“Болонья”: Альярді, Раджі, Черубін, Портанова, Морлео, Мудінгаї, Казаріні (Хіменес, 59), Коне (Пульцетті, 60), Аквафреска (Вантаджіято, 80), ді Вайо, Рамірес

“Лаціо”: Маркетті, Б'ява, Конко, Діас, Раду, Матузалем (Цана, 71), Ледесма, Ернанес (Скалоні, 64), Лулич (Скуллі, 87), Клозе, Сіссе