Павелко: Збірна України принесла нашим вболівальникам масу задоволення

7 вересня 2018 Читать на русском

Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував перемогу збірної України у дебютному матчі Ліги націй проти Чехії (2:1).

"Це був дуже важливий матч для нашої збірної – дебют у новому турнірі. Дуже добре, що в протистоянні з таким сильним суперником ми показали хорошу гру, принесли нашим уболівальникам масу задоволення. В першу чергу, порадували їх змістом гри. Будемо сподіватися, що в майбутньому покращимо реалізацію моментів, тому що сьогодні можливостей забити було багато.

Чехія – Україна – відео голів і огляд матчу

Статистичні показники підтверджують, що ми продемонстрували футбол дуже високого рівня. У нашої збірної є характер, вони грають до останніх хвилин. І в кінці першого, і в кінці другого таймів ми побачили, що хлопці вміють дотискати і вигравати. Ви ж пам'ятаєте, що раніше було навпаки.

Організація Ліги націй? Вважаю, що сьогодні в УЄФА прийшло нове покоління керівників, у яких зовсім інший підхід до розвитку футболу. Для таких країн, як наша, це дуже добре. Для футболістів участь в подібних турнірах – це додаткова мотивація", – цитує Павелка видання terrikon.

Наступний матч підопічні Андрія Шевченка проведуть у Львові, 9 вересня, проти збірної Словаччини.

Чехія – Україна: найкраща гра Шевченка-тренера, Яремчук передає привіт Динамо, заслужений фарт