Парад шедеврів і суперджокер у відеоогляді матчу СК Дніпро-1 – Чорноморець – 5:2

27 листопада 2023 Читать на русском

СК Дніпро-1 розгромив Чорноморець у 15 турі УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Суперники обмінялися голами до середини першого тайму. Філіппов скористався аутом Адамюка, на що Авагімян відповів чудовим ударом зі штрафного (хоча у сітку м'яч залетів від спини Волинця). Через 4 хвилини автор гола Чорноморця отримав пряму червону за фол останньої надії.

СК Дніпро-1 розгромив Чорноморець, повернувши лідерство в УПЛ – "моряки" у меншості програли втретє поспіль

Героєм другої половини став Танчик, який вимушено замінив Філіппова. Джокер СК Дніпро-1 асистував Лєднєву і забив сам. Між цими голами "втиснувся" Кузик, але інтрига не відродилась. Мірошніченко ефектним ударом в дев'ятку встановив остаточні 5:2.