ПАР програла Малі на Кубку африканських націй після жахливого пенальті від лідера

16 січня 23:57 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Малійці були сильнішими за Південну Африку (2:0) в першому турі групового раунду КАН-2023.

КАН-2023, груповий раунд, 1 тур

Малі – ПАР – 2:0

Голи: Траоре, 60, Сінайоко, 66

Нереалізований пенальті: Тау, 19 (П)

Південна Африка могла виграти перший тайм, заробивши пенальті – Макгопа отримав удар ліктем в обличчя. Однак лідер команди Персі Тау з 11-метрової позначки не влучив у ворота.

Туніс сенсаційно програв Намібії в першому матчі на КАН-2023

Малійці вирішили завдання протягом шести хвилин. На 60-й відкрили рахунок, а на 66-й закріпили перевагу.

Перший гол забив Амарі Траоре – захисник Реала Сосьєдад зіграв на добиванні після якісного удару зі штрафного від Койта. А другий гол організували представники французького чемпіонату – Лассіне Сінайоко скористався пасом Каморі Думбія.

Збірна Малі стала лідером групи Е за підсумками першого туру. В іншому матчі квартету Намібія обіграла Туніс.