Панама оформила унікальний камбек за весь час існування відбору на чемпіонат світу

13 листопада 2021 Читать на русском

Регіон КОНКАКАФ подарував один з найяскравіших порятунків 2021 року.

Панама змогла вирвати перемогу в Гондураса, хоча довго програвала з рахунком 0:2.

Аргентина мінімально обіграла Уругвай – феноменальна безпрограшна серія "альбіселесте" сягнула 26 матчів: відбір ЧС-2022

Камбек стартував із 77-ї хвилини і завершився перемогою "канальників" 3:2. Це унікальний випадок за всю історію регіональних відборів чемпіонату світу, інформує MisterChip. Вперше гостьова команда перемогла, поступаючись на 75-й хвилині з різницею у два голи.

Панама змогла втриматись на четвертій сходинці таблиці, яка гарантує плей-офф за вихід на Мундіаль. Натомість Гондурас засів на дні.

"Ми знаємо куди ти підеш": велике повернення найстарішого клубу Уругваю – вперше за 114 років він зіграє в еліті