Палкін: Палоп у "Севільї" вже не грає - нам буде легше

15 квітня 2016 Читать на русском

Генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін прокоментував результати жеребкування 1/2 фіналу Ліги Європи.

"Ми грали проти "Севільї" в 2007 році. Ми програли, тому що у них був дуже сильний голкіпер Палоп, який забив нам на останніх секундах. З тих пір я знаю, що коли голкіпер йде атакувати в карний, це небезпечно.

Зараз Палоп вже не в "Севільї". Сподіваюся, нам буде трохи легше ", - розповів Палкін в ефірі телеканалу "Футбол 1".

Нагадаємо, у півфіналі Ліги Європи "Шахтар" зіграє з "Севільєю".

У 2007 році "Шахтар" вже зустрічався з "Севільєю" в 1/8 фіналу Кубку УЄФА. Перша гра в Іспанії завершилась нічиєю 2:2. У матчі-відповіді в Донецьку все йшло до виходу "гірників" в чвертьфінал - команда після завершення основного часу вигравала з рахунком 2:1. Проте на останній кутовий біля воріт "Шахтаря" прийшов голкіпер севільців Палоп і перевів матч в овертайм, зрівнявши рахунок. У додатковий час команда Луческу пропустила гол від Чевантона та вилетіла з того розіграшу.

"Шахтар" - "Брага". Наші оцінки: Коваленко підтвердив високий клас, а Тайсон - мотор команди