Ордець: Дуже приємно, що Луческу визнав мене гравцем матчу

2 серпня 2015 Читать на русском

Захисник "Шахтаря" Іван Ордець прокоментував перемогу команди над "Говерлою" у матчі 3-го туру УПЛ.

"Дуже приємно, що Містер визнав мене гравцем матчу. Тепер потрібно працювати більше подвійно, старатися, доводити, що місце в складі довірено не дарма.

У першому таймі "Говерла" оборонялася всією командою, всі гравці суперника перебували за лінією м'яча, діяли в шість захисників, закрили і центральну зону, і фланги. Було дуже важко розкрити їх захист. Після перерви забили швидкий м'яч, ужгородці відкрилися, а у нас з'явилося ще більше зон попереду, от і забили другий для впевненості.

Тепер нас очікує дуже важливий поєдинок з "Фенербахче", потрібно перемагати. Будемо готуватися в гарному настрої", - сказав Ордець.

Найяскравіші моменти матчу "Шахтар" - "Говерла" (2:0) у нашому фотоогляді. Матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між "Шахтарем і "Фенербахче" відбудеться 5 серпня у Львові.