Олімпік завершив зимові збори перемогою – підопічні екс-тренера Динамо встановили вражаючу серію без поразок

14 лютого 2020 Читать на русском

Донецький Олімпік обіграв казахський Кайсар та завершив підготовку до другої половини сезону. Читайте звіт про матч на сайті "Футбол 24".

Товариські матчі.

Олімпік – Кайсар – 2:0

Голи: Баланюк, 35, Чогадзе, 40

Олімпік захопив контроль над грою та створив цілу низку моментів. Вже на 13 хвилині донеччани мали виходити вперед, але удар Цимбалюка влучив у каркас воріт. А ближче до кінця тайму рахунок відкрив Баланюк після чудового пасу Політила. За 5 хвилин Чогадзе подвоїв перевагу, обігравши голкіпера та забивши у порожні ворота. В другій половині Олімпік мав нагоди, проте рахунок так і залишився 2:0.

Шахтар обіграв Волинь, Маріуполь забив 9 голів латвійцям: спаринги клубів УПЛ

Таким чином, донеччани завершили зимові збори під керівництвом Вісенте Гомеса з феноменальною серією без поразок: 9 перемог та одна нічия. Наступний матч Олімпік проведе в рамках УПЛ проти Львова, поєдинок запланований на 22 лютого, початок о 17:00.