Підопічні Романа Санжара не впорались із натиском лідера чемпіонату Македонії.

Товариські матчі
завершено
-

Донецький Олімпік у заключному спарингу на перших тренувальних зборах у Туреччині поступився македонській Шкендії (1:4), повідомляє прес-служба донеччан.

Антон Кравченко перейшов до Карабюкспора, – ЗМІ

Шкендія заволоділа перевагою вже зі старту поєдинку, що вилилось у ранній гол від Стеніо Жуніора. Провівши кілька замін, тренерський штаб Олімпіка спробував зламати хід гри. На 53-й хвилині Вадим Счастливцев після розіграшу кутового зрівняв рахунок із пасу Станіслава Біленького, але потім македонці відзначились ще тричі. Таким чином, донеччани вдруге програли під час зборів у Туреччині. Раніше команда Санжара поступилася братиславському Словану.

Олімпік – Шкендія – 1:4

Склад Олімпіка (1 тайм): Махарадзе, Парцванія, Кулинич, Іллой-Айєт, Очігава (Ерікс, 42), Цимбалюк, Є. Пасіч, Бруно (Хомутов, 31), Кісіль, Г. Пасіч, Абдул.

Олімпік (2 тайм): Котляров, Є. Пасіч, Кулинич, Счастливцев, Ерікс, Абдул, Коберідзе, Богунов, Хомутов, Кісіль, Біленький.

Голи: Счастливцев, 53 – Жуніор, 11, Радескі, 56, Ібраїмі, 73, Тодоровскі, 83