Олімпік переміг кам'янську Сталь

25 лютого 2018 Читать на русском

Матч 21 туру прем'єр-ліги між донецьким Олімпіком та кам'янською Сталлю завершився перемогою команди Романа Санжара.

Перший тайм важко оцінювати інакше як типове українське бій-біжи. Підопічні Санжара та Костова багато бігали, часто фолили, непогано захищалися, а в атаку, здебільшого, виходили через довгі паси. За майже пустих трибун подібний футбол створював досить гнітюче враження.

У другому таймі Олімпік підвищив темп та поступово налагодив комбінаційну гру, і Сталь цього не витримала. На 67-й хвилині тільки вийшовший на заміну Кісіль відкрив рахунок, а на 75-й Джонатан сфолив у своїй штрафній – Біленький впевнено реалізував пенальті. 2:0.

Таким чином, донецька команда перемогла і продовжила боротьбу за першу шістку, зайнявши п'яте місце з 28 очками. Сталь, в свою чергу, втратила шанс наздогнати передостанній Чорноморець, посідаючи 12 місце з 15 очками.