Олімпік переміг Маріуполь та піднявся на 4-е місце в таблиці

30 вересня 2017 Читать на русском

В першому матчі 11 туру УПЛ Олімпік в Києві переміг Маріуполь – 3:2.

Першу гольову нагоду змарнували "олімпійці": Сондей з близької відстані не переграв Худжамова. Гості відповіли моментом Кожанова.

Другий тайм розпочався з вилучення для Маріуполя та черговим сейвом Худжамова (Моха пробивав під поперечину). На 57 хвилині Антон Кравченко відзначився після розіграшу кутового – 1:0. На 69 хвилині Анатолій Абдула вилучив Очігаву та залишив команди в рівних складах. Відразу після вилучення орендованого в Динамо Олімпіком гравця Борячук використав вихід віч-на-віч з Махарадзе – 1:1. Через дві хвилини Шабанов збив Танковського, а Кольцов з "позначки" не схибив – 2:1 на користь гостей!

На 78 хвилині Біленький (але чи не з офсайду забивав Станіслав?) зрівняв рахунок. Наприкінці гри Тищенко в штрафній порушив правила проти Біленького – пенальті. Богданов влучно пробив у лівий від себе кут. Олімпік набирає 17 очок та піднімається на 4-е місце! У наступному турі команда Санжара зіграє проти Олександрії.

Чемпіонат України, 11 тур

Олімпік Маріуполь – 3:2

Голи: Кравченко, 57, Біленький, 78, Богданов, 84, пен. – Борячук, 72, Кольцов, 74, пен.

Вилучення: Очігава, 69 – Вакуленко, 50